Sadzonki drzewek, krzewów owocowych i rozsady warzyw w Marcyporębie – oferta 2023

W naszym centrum ogrodniczym położonym w Marcyporębie znajdą Państwo ogromny wybór sadzonek drzew i krzewów owocowych, dostępnych w wielu odmianach i gatunkach. Proponujemy sadzonki jabłoni w ponad 20 odmianach oraz sadzonki gruszy i śliwki w kilkunastu odmianach.

Może zamiast drzew owocowych, chcą Państwo zasadzić krzewy owoce? Tutaj możemy zaproponować sadzonki maliny, borówki, jagody, żurawiny, a także inne rodzaje sadzonek, takie jak goja i cytryniec. W naszym centrum ogrodniczym znajdziesz również drzewka brzoskwini, moreli, czereśni i szczepione orzechy włoskie wielu odmian.

Polecamy także rozsady warzyw takich jak pomidory, ogórki, sałata, pietruszka, cukinia, seler i wielu innych, dzięki którym będzie można stworzyć wymarzony przydomowy ogródek. W naszym centrum ogrodniczym znajdą Państwo pachnąca miętę, rozmaryn, zioła i inne zioła rosnące w doniczkach, które odmienią każdą kuchnię.

Narzędzia i akcesoria ogrodowe Marcyporęba – nawozy, środki ochrony roślin, ziemia, donice i nie tylko

Akcesoria i narzędzia ogrodnicze – w tym temacie również nie zawodzimy. W naszym gospodarstwie znajdą Państwo szeroki wybór nie tylko doniczek ceramicznych, glinianych, plastikowych ale i także drewnianych skrzynek czy koszy wiklinowych na kwiaty. Zadbajmy o pszczoły ogrodniczki, które pomogą w zapyleniu kwiatów w Państwa ogrodach.

Uzupełnieniem oferty akcesoriów ogrodowych są środki ochrony roślin, podpory do roślin oraz nawozy np. do warzyw, pomidorów, trawy, drzew iglastych (iglaków), truskawek i wielu innych rodzajów przeznaczenia.

Dział narzędzi ogrodowych to przede wszystkim: grabie, grabki, łopaty, widły, nożyce, sekatory, miotły, szczotki, węże ogrodowe, siekiery, piły, motyki, konewki, rękawice, zraszacze i wiele, wiele innych nie mniej popularnych narzędzi ogrodniczych.

Przepiękne kwiaty do ogrodu i do domu w Marcyporębie

Zasadzili już Państwo piękne kwiaty w swoim ogrodzie, a może dopiero zastanawiają się, co wybrać? W naszym centrum ogrodniczym zapewniamy ogromny wybór kwiatów i krzewów ozdobnych widywanych najczęściej w naszych, polskich ogrodach.

Kochasz róże? W centrum ogrodniczym Marcyporęba czekają na Państwa piękne, pnące, krzaczaste, okrywowe i rabatowe róże, które ozdobią balkon, taras i ogród. W naszej ofercie pojawiają się często piękne kwiaty w doniczkach, które są idealne na prezent dla mamy, babci i innej bliskiej osoby – warto poszukać i zrobić bliskiej osobie miły prezent.

Piękne domki dla ptaków, żabki do ogrodu oraz inne dekoracje ogrodowe – to kolejny dział naszego centrum ogrodniczego Marcyporęba. Znajdą tu Państwo również szeroki wachlarz akcesoriów ogrodowych niezbędnych do pielęgnacji ogrodu. Oprócz szeregu ozdób ogrodowych, możemy zaproponować także ziemię, korę, kamienie dekoracyjne, sztuczną trawę czy agro włókninę.

Przetwory, zaprawy – akcesoria do przetworów domowych

W naszej ofercie znajdą Państwo również niezbędne elementy do zapraw, oprócz świeżych owoców i warzyw to m.in.: słoiki, słoiczki, dymiony, beczki, nakrętki, gumki, spinki.

Zapraszamy do naszego małopolskiego centrum ogrodniczego w Marcyporębie. Nasza obsługa chętnie doradzi i pomoże Państwu dobrać odpowiednie rośliny, niezbędne akcesoria i narzędzia ogrodnicze oraz piękne dekoracje ogrodowe – a wszystko to w jednym miejscu, w naszym centrum ogrodowym. Niech Państwa ogród, balkon, dom nabiorą pięknych kolorów!

Centrum ogrodnicze