Sadzonki drzewek, krzewów owocowych i rozsady warzyw w Marcyporębie obok Alwerni – oferta 2023

Oferujemy Państwu sadzonki jabłoni w ponad 20 różnych odmianach oraz sadzonki gruszy i śliwki w kilkunastu odmianach. Wszystkie sadzonki znajdziecie w naszym centrum ogrodniczym położonym w Małopolsce, a dokładniej w urodziwej miejscowości Marcyporęba (obok Alwerni). Znajdą tutaj Państwo ogromny wybór sadzonek drzew oraz krzewów owocowych.

Co powiedzą Państwo o krzewach owocowych? Może zamiast drzew z owocami wykorzystacie sadzonki maliny, żurawiny, borówki lub brzoskwini. Mamy również niecodzienne rodzaje sadzonek, takie jak goja czy cytryniec. W naszym centrum ogrodniczym zaproponujemy wysokiej jakości drzewka brzoskwini, czereśni, moreli oraz wiele odmian szczepionego orzecha włoskiego.

Dla Państwa przygotowaliśmy również rozsady warzyw, takich jak pomidory, ogórki, sałata, pietruszka, cukinia, seler i wiele innych. W naszym centrum ogrodniczym obok Alwerni możecie zakupić pachnącą miętę, rozmaryn, zioła do ogrodu oraz zioła w doniczce. Wszystko to pomoże stworzyć Państwu ogród marzeń oraz urozmaicić kuchnię o nowe smaki!

Narzędzia i akcesoria ogrodowe Alwernia – nawozy, środki ochrony roślin, ziemia, donice i nie tylko

Dział narzędzi i akcesoriów ogrodniczych w naszym gospodarstwie pomoże ci znaleźć to, czego szukacie. Dostępny jest szeroki wybór doniczek ceramicznych, glinianych, plastikowych, jak również drewnianych skrzynek i koszy wiklinowych na kwiaty. Pamiętajmy o naszych pszczołach ogrodniczkach, dzięki którym rozrastają kwiaty, owoce oraz warzywa w Alwerni.

Kolejnym działem naszego gospodarstwa są dekoracje ogrodowe, takie jak np. piękne domki dla ptaków czy też żabki do ogrodu. Centrum ogrodnicze Dudek to miejsce, w którym zakupią Państwo wysokiej jakości ziemię, sztuczną trawę, agro włókninę, korę oraz kamienie dekoracyjne. Ponadto szeroka oferta środków do pielęgnacji ogrodu, które upiększą ogrody w Alwerni.

Kompleksowa oferta akcesoriów ogrodowych dla mieszkańców Alwerni zawiera środki ochrony roślin, takich jak: warzywa, pomidory, trawy, drzewa iglaste (inaczej iglaki), truskawki i innych rodzajów przeznaczenia.

W dziale narzędzi ogrodowych znajdą Państwo takie produkty, jak grabie, grabki, widły, łopaty, miotły, nożyce, sekatory, szczotki, węże ogrodowe, siekiery, motyki, piły, rękawice, konewki, zraszacze i wiele innych równie potrzebnych narzędzi ogrodniczych.

Przepiękne kwiaty do ogrodu i do domu w Alwerni

Mają Państwo już zasadzone kwiaty w swoim ogrodzie w Alwerni? Czy zastanawiacie się jaką odmianę lub rodzaj wybrać? W naszym centrum ogrodniczych pokażemy Wam ogromny wybór kwiatów i krzewów ozdobnych, idealnie pasujących do Waszego polskiego ogrodu.

Co powiesz na piękną, pnącą różę? W centrum ogrodniczym Dudek w Marcyporębie dostępne są również róże krzaczaste, okrywowe oraz rabatowe, doskonale zdobiące balkon, taras i ogród. Znajdą Państwo u nas piękne kwiaty w doniczkach, które są świetną formą prezentu dla babci, mamy, cioci i innych bliskich osób. Warto wybrać te najpiękniejsze i pokazać tej osobie, jak bardzo jesteśmy jej wdzięczni.

Przetwory, zaprawy – akcesoria do przetworów domowych

Niezbędne elementy do zapraw oraz przetworów, które u nas znajdziecie to m.in.: słoiczki, słoiki, beczki, dymiony, gumki, nakrętki, spinki.

Serdecznie zapraszamy Państwa centrum ogrodniczego w Małopolsce, dokładniej w Marcyporębine (obok wsi Alwernia). Nasza kadra doradzi i pomoże wybrać najlepsze rośliny, niezbędne akcesoria i narzędzia ogrodnicze oraz cudowne dekoracje do ogrodu. Wszystko to znajdziecie w jednym miejscu! Wykorzystaj piękne rośliny i stwórz wyjątkowy ogród balkon oraz dom z centrum ogrodniczym Dudek.