Sadzonki drzewek, krzewów owocowych i rozsady warzyw w Marcyporębie obok Balic – oferta 2023

W malowniczej wsi Marcyporęba znajdą Państwo nasze centrum ogrodnicze Dudek. Dokładniej zlokalizowana jest w województwie małopolskim obok Balic. Dostępne są u nas sadzonki drzew i krzewów występujących w wielu gatunkach i odmianach. Popularna sadzonka jabłoni dostępna jest w ponad 20 odmianach, a równie popularne w polskich ogrodach sadzonki gruszy i śliwy w kilkunastu odmianach.

Zamiast drzew owocowych może zdecydują się Państwo na krzewy owocowe do ogrodu w Balicach? Znajdziecie u nas sadzonki borówki, jagody, maliny, żurawiny, a także mniej popularną goję oraz cytryńca. Innym rozwiązaniem mogą być drzewka moreli, brzoskwini, czereśni oraz szczepionego orzecha włoskiego w różnych odmianach.

Co powiedzą Państwo na zdrowe warzywa we własnym ogrodzie w Balicach? Proponujemy rozsady warzyw, takich jak pomidory, ogórki, pietruszka, sałata, cukinia, seler i wiele innych. W naszym centrum ogrodniczym dodatkowo można zaopatrzyć się w zioła, rozmaryn, pachnącą mięte oraz wiele innych ziół w doniczkach odmieniających każdą polską kuchnię.

Narzędzia i akcesoria ogrodowe Balice – nawozy, środki ochrony roślin, ziemia, donice i nie tylko

Poza sadzonkami drzew, krzewami owocowymi i rozsadami warzyw oferujemy różne akcesoria oraz narzędzia ogrodnicze. W naszym centrum ogrodniczym przygotowaliśmy dla Państwa ogrodów doniczki gliniane, ceramiczne, plastikowe oraz drewniane skrzynki, kosze wiklinowe na kwiaty i o wiele więcej. Pamiętajmy o naszych polskich pszczołach, które nadają życie naszym ogrodom.

Urozmaiceniem ogrodu mogą być dekoracje ogrodowe, którymi są domki dla ptaków, żabki do ogrodu i wiele innych rzeczy. Nasze centrum ogrodnicze pamięta o pielęgnacji ogrodu, przez co proponujemy szereg akcesoriów do pielęgnowania. Można u nas zaopatrzyć się również w ziemię, korę, kamienie dekoracyjne, sztuczną trawę oraz agro włókninę.

Kolejną kategorią w akcesoriach ogrodowych są środki ochronne roślin, podpory oraz nawozy do warzyw, pomidorów, trawy, drzew iglastych, truskawek i wielu innych. Ułatwi to pielęgnację ogrodów mieszkańcom Balic.

Przydatne podczas prac ogrodowych mogą być narzędzia, które również znajdą Państwo w naszym gospodarstwie. Dostępne są grabie, grabki, łopaty, widły, nożyce, sekatory, miotły, szczotki, węże ogrodowe, siekiery, piły, motyki, konewki, rękawice, zraszacze i wiele innych przydatnych narzędzi.

Przepiękne kwiaty do ogrodu i do domu w Balicach

Piękne kwiaty do ogrodu w Balicach? Nasze centrum ogrodnicze ma szeroki wybór kwiatów oraz krzewów ozdobnych, spośród których znajdą Państwo najlepsze rozwiązania do swoich polskich ogrodów.

Co powiedzą Państwo na róże? Są świetnym prezentem dla najbliższych oraz piękną ozdobą dla ogrodu lub balkonu. W centrum ogrodniczym Dudek mamy piękne róże pnące, krzaczaste, okrywowe i rabatowe. Warto poszukać i sprawić niespodziankę.

Przetwory, zaprawy – akcesoria do przetworów domowych

Zaprawy to świetny sposób zachowania na długi czas pysznych warzyw i owoców. W gospodarstwie Dudek mamy dla Państwa słoiki, słoiczki, dymiony, nakrętki, beczki, spinki oraz gumki.

Zapraszamy Państwa do naszego małopolskiego centrum ogrodniczego w Marcyporębie obok Balic. Pomożemy i doradzimy w doborze roślin, akcesoriów i narzędzi ogrodniczych oraz pięknych dekoracji ogrodowych. Wszystko to w jednym miejscu- centrum ogrodniczym Dudek. Razem z Państwem stworzymy wymarzony ogród, balkon lub taras.