Sadzonki drzewek, krzewów owocowych i rozsady warzyw w Marcyporębie obok Brzeźnicy – oferta 2023

Znajdą u nas Państwo różne odmiany i gatunki sadzonek drzew oraz krzewów owocowych. Nasze centrum ogrodnicze mieści się w Małopolsce, a dokładniej w Marcyporębie obok Brzeźnicy. Oferujemy ponad 20 odmian sadzonek jabłoni oraz kilkanaście odmian gruszy i śliwki.

Nasze centrum ogrodnicze nie oferuje wyłącznie drzew owocowych, może chcą Państwo zasadzić u siebie w ogródku krzewy owocowe? W tej formie proponujemy sadzonki borówki, maliny, jagody, żurawiny oraz inne nietypowe rodzaje sadzonek, którymi są goja i cytryniec. Nasze centrum ogrodnicze oferuje również drzewka moreli, czereśni, brzoskwini i szczepionego orzecha włoskiego w wielu odmianach.

Mogą Państwo stworzyć swój wymarzony ogródek, korzystając również z rozsadów warzyw, którymi są pomidory, sałata, ogórki, cukinia, pietruszka i wiele innych warzyw. Nasze centrum ogrodnicze w pobliżu Brzeźnicy zaoferuje Państwu bogatą w zapach miętę, zioła, rozmaryn i wiele innych ziół rosnących w doniczkach odmieniających każdą kuchnię.

Narzędzia i akcesoria ogrodowe Brzeźnica – nawozy, środki ochrony roślin, ziemia, donice i nie tylko

Akcesoria i narzędzia ogrodnicze – w tym temacie również nie zawodzimy. W naszym gospodarstwie znajdą Państwo szeroki wybór nie tylko doniczek ceramicznych, glinianych, plastikowych ale i także drewnianych skrzynek czy koszy wiklinowych na kwiaty. Zadbajmy o pszczoły ogrodniczki, które pomogą w zapyleniu kwiatów w Państwa ogrodach.

Uzupełnieniem oferty akcesoriów ogrodowych są środki ochrony roślin, podpory do roślin oraz nawozy np. do warzyw, pomidorów, trawy, drzew iglastych (iglaków), truskawek i wielu innych rodzajów przeznaczenia.

Dział narzędzi ogrodowych to przede wszystkim: grabie, grabki, łopaty, widły, nożyce, sekatory, miotły, szczotki, węże ogrodowe, siekiery, piły, motyki, konewki, rękawice, zraszacze i wiele, wiele innych nie mniej popularnych narzędzi ogrodniczych.

Przepiękne kwiaty do ogrodu i do domu w Brzeźnicy

Unosi się już z Państwa ogrodów piękny zapach kwitnących kwiatów, a może dopiero zastanawiają się jaką odmianę wybrać? W naszym centrum ogrodniczym obok Brzeźnicy znaleźć można ogromny wybór kwiatów i krzewów ozdobnych, które widnieją najczęściej w pięknych polskich ogrodach.

Może chcieliby Państwo ozdobić balkon lub ogród pięknymi różami? W centrum ogrodniczym Dudek w Marcyporębie znajdziecie cudowne, pnące, krzaczaste, okrywowe i rabatowe róże zdobiące balkony, tarasy i ogrody. Często pojawiają się u nas kwiaty w doniczkach, które są świetnym prezentem dla mamy, babci lub innej bliskiej osoby. Wspaniałe jest obdarowanie bliskiej osoby pięknymi i wyszukanymi kwiatami.

Przetwory, zaprawy – akcesoria do przetworów domowych

Zachowując zdrowe, świeże i doskonałe w smaku owoce oraz warzywa – wykonujemy przetwory. Potrzeba do tego m.in.: słoiki, dymiony, słoiczki, beczki, gumki, nakrętki, spinki.

Zapraszamy Państwa do naszego małopolskiego centrum ogrodniczego w Marcyporębie zlokalizowanego obok Brzeźnicy. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości w wyborze odpowiednich roślin, niezbędnych akcesoriów, narzędzi ogrodniczych oraz pięknych dekoracji ogrodowych pomoże nasza wspaniała obsługa. Wszystkie akcesoria i rośliny znajdziesz w naszym centrum ogrodniczym. Pomóżmy naszym ogrodom nabrać blasku, zapachu i pięknego wyglądu!