Sadzonki drzewek, krzewów owocowych i rozsady warzyw w Marcyporębie obok Kalwarii Zebrzydowskiej – oferta 2023

Nasze małopolskie centrum ogrodnicze położone jest w Marcyporębie, niedaleko Kalwarii Zebrzydowskiej. Znajdą Państwo tutaj wiele różnych sadzonek drzew i krzewów owocowych, dostępnych w kilkunastu, a nawet kilkudziesięciu odmianach i gatunkach. Zaproponujemy ponad 20 odmian sadzonek jabłoni oraz wiele ciekawych odmian sadzonek gruszy i śliwki.

Zamiast drzew owocowych, może wybiorą Państwo krzewy owocowe do swojego ogrodu w Kalwarii Zebrzydowskiej? Mamy do zaoferowania sadzonki malin, jagody, borówki, żurawiny, a także niecodzienne rodzaje takich sadzonek, jak goja oraz cytryniec. Ponadto w naszym centrum ogrodniczym znajdziesz drzewka moreli, czereśni, brzoskwini oraz szczepionego orzecha włoskiego w różnych odmianach.

Proponujemy Państwu inne rozwiązania niż owoce, czyli rozsady warzyw, takich jak pomidory, ogórki, sałata, pietruszka, seler, cukinia i wiele innych. W naszym centrum ogrodniczym obok Kalwarii Zebrzydowskiej możemy zaoferować pachnącą mięte, rozmaryn i wiele ziół rosnących na ogródku oraz ziół w doniczkach. Dzięki temu stworzysz piękny i pachnących przydomowy ogródek.

Narzędzia i akcesoria ogrodowe Kalwaria Zebrzydowska – nawozy, środki ochrony roślin, ziemia, donice i wiele innych

Znajdziecie u nas szeroki wybór akcesoriów i narzędzi ogrodniczych, W gospodarstwie przygotowaliśmy dla Państwa doniczki ceramiczne, gliniane, plastikowe, jak również drewniane skrzynki czy też kosze wiklinowe na kwiaty. Pamiętajmy o pszczołach, które pomagają w zapyleniu kwiatów w Państwa ogrodach w Kalwarii Zebrzydowskiej.

Urozmaicenie ogrodu, czyli różnego rodzaju domki dla ptaków, żabki do ogrodu i wiele innych dekoracji ogrodowych dostępnych jest w naszym kolejnym dziale. Centrum ogrodnicze Dudek to miejsce, w którym zaopatrzą się Państwo w środki do pielęgnacji ogrodu. Proponujemy również wysokiej jakości ziemię, kamienie dekoracyjne, korę, agro włókninę, czy też sztuczną trawę.

Pamiętajmy o środkach ochrony roślin, podporach do roślin oraz nawozach do warzyw, trawy, drzew iglastych (tzw. iglaków), truskawek i innych roślin. Są to niezbędne akcesoria ogrodowe, zapewniające Państwa ogrodowi w Kalwarii Zebrzydowskiej bezpieczeństwo.

Skorzystać również można z działu narzędzi ogrodowych, którymi są: grabie, łopaty, grabki, widły, nożyce, sekatory, miotły, węże ogrodowe, szczotki, piły, siekiery, motyki, rękawice, konewki, zraszacze i wiele innych równie istotnych sprzętów.

Przepiękne kwiaty do ogrodu i do domu w Kalwarii Zebrzydowskiej

Piękne kwiaty do ogrodu w Kalwarii Zebrzydowskiej- jakie wybrać? Pewnie nie raz mieli Państwo dylemat pomiędzy jedną odmianą a drugą. W naszym centrum ogrodniczym zapewniamy ogromny wybór kwiatów oraz krzewów ozdobnych widywanych w naszych pięknych polskich ogrodach. W dokonaniu idealnego wyboru pomoże nasza doświadczona kadra!

Co powiedzą Państwo na róże? W centrum ogrodniczym Dudek w Marcyporębie mamy piękne, krzaczaste, pnące, okrywowe i rabatowe róże. Można zdobić nimi tarasy, balkony oraz ogrody. Mamy również ciekawe rozwiązanie na prezenty dla najbliższych- dokładniej są to kwiaty w doniczkach. Odpowiednio wyselekcjonowane oraz dobrane, sprawią doskonałą niespodziankę dla mamy, babci oraz innej bliskiej Ci osoby.

Przetwory, zaprawy – akcesoria do przetworów domowych

Oferujemy niezbędne elementy do zapraw, które pozwolą nam cieszyć się smakiem owoców i warzyw przez cały rok. Znajdziecie Państwo u nas m.in.: słoiki, słoiczki, beczki, gumki, dymiony, nakrętki, spinki.

Nasze małopolskie centrum ogrodnicze w Marcyporębie obok Kalwarii Zebrzydowskiej serdecznie Państwa zaprasza. Miła i doświadczona kadra pomoże wybrać odpowiednie rośliny, narzędzia ogrodnicze, niezbędne akcesoria oraz piękne dekoracje do ogrodu. Wszystko znajduje się w jednym miejscu- w naszym centrum ogrodniczym. Pomoże odmienić Państwa ogród, dom lub balkon, które nabiorą pięknych i naturalnych kolorów.