Sadzonki drzewek, krzewów owocowych i rozsady warzyw w Marcyporębie obok Krakowa – oferta 2023

Nasze centrum ogrodnicze Dudek znajduje się w małopolskiej wsi Marcyporęba niedaleko Krakowa. Znajdą Państwo u nas sadzonki drzew i krzewów dostępnych w wielu gatunkach i odmianach. Mamy do zaproponowania ponad 20 odmian sadzonek jabłoni i kilkanaście różnych odmian sadzonek gruszy i śliwy.

Zamiast drzew owocowych mamy dla Państwa krzewy owocowe do ogrodu w Krakowie. Dostępne są m.in. sadzonki borówki, jagody, maliny, żurawiny, ale również goję oraz cytryniec. Możemy zaproponować również drzewka moreli, brzoskwini, czereśni oraz szczepionych orzechów włoskich w różnych odmianach.

Co sądzą Państwo o własnych warzywach w ogrodzie? Nasze centrum ogrodnicze proponuje rozsady warzyw, takich jak pomidory, pietruszka, ogórki, cukinia, seler i wiele innych. Ponadto oferujemy pachnącą miętę, rozmaryn zioła oraz wiele różnych ziół w doniczkach pozwalających nadać nowych smaków w polskiej kuchni.

Narzędzia i akcesoria ogrodowe Kraków – nawozy, środki ochrony roślin, ziemia, donice i nie tylko

Akcesoria i narzędzia ogrodnicze – w tym temacie również nie zawodzimy. W naszym gospodarstwie znajdą Państwo szeroki wybór nie tylko doniczek ceramicznych, glinianych, plastikowych ale i także drewnianych skrzynek czy koszy wiklinowych na kwiaty. Zadbajmy o pszczoły ogrodniczki, które pomogą w zapyleniu kwiatów w Państwa ogrodach.

Uzupełnieniem oferty akcesoriów ogrodowych są środki ochrony roślin, podpory do roślin oraz nawozy np. do warzyw, pomidorów, trawy, drzew iglastych (iglaków), truskawek i wielu innych rodzajów przeznaczenia.

Dział narzędzi ogrodowych to przede wszystkim: grabie, grabki, łopaty, widły, nożyce, sekatory, miotły, szczotki, węże ogrodowe, siekiery, piły, motyki, konewki, rękawice, zraszacze i wiele, wiele innych nie mniej popularnych narzędzi ogrodniczych.

Przepiękne kwiaty do ogrodu i do domu w Krakowie

Dodanie pięknych kwiatów do ogrodu w Balicach pozwoli go znacznie upiększyć. Nasze centrum ogrodnicze ma szeroki wybór kwiatów oraz krzewów ozdobnych, które na pewno się Państwu spodobają.

Co powiecie na różę? U nas znajdziecie piękne róże okrywowe, rabatowe, pnące i krzaczaste. Sprawdzą się one doskonale jako prezent dla najbliższych, jak również mogą upiększyć nasze ogrody.

Przetwory, zaprawy – akcesoria do przetworów domowych

Zaprawy pozwolą nam zachować pyszne owoce i warzywa przed długi czas. W gospodarstwie Dudek przygotowaliśmy dla Państwa: słoiki, słoiczki, dymiony, nakrętki, beczki, spinki oraz gumki.

Nasze małopolskie centrum ogrodnicze w Marcyporębie obok Krakowa serdecznie Państwa zaprasza. Znajdziecie tutaj piękne rośliny, akcesoria i narzędzia ogrodowe oraz różnorodne dekoracje ogrodowe. W razie wątpliwości pomożemy dobrać najlepsze rozwiązanie. Razem z Państwem stworzymy wymarzony ogród, balkon lub taras.