Sadzonki drzewek, krzewów owocowych i rozsady warzyw w Marcyporębie obok miejscowości Mogilany – oferta 2023

Nasze centrum ogrodnicze Dudek położone jest niedaleko gminy Mogilany w województwie małopolskim. Jesteśmy dostępni dla Państwa dokładniej we wsi Marcyporęba, w której mamy dla was ogromny wybór sadzonek drzew i krzewów. Występują one w różnych odmianach i gatunkach. Popularna w polskich ogrodach sadzonka jabłoni dostępna jest w ponad 20 odmianach, a sadzonki gruszy i śliwki w kilkunastu odmianach.

Do ogrodu w Mogilanach zamiast drzew owocowych może zainteresują Państwa krzewy owocowe? Proponujemy w tym miejscu sadzonki borówki, maliny, jagody, żurawiny, oraz inne mniej popularne rozwiązania jak goja i cytryniec. W naszym centrum ogrodniczym zaproponujemy również drzewka moreli, brzoskwini, czereśni oraz szczepione orzechy włoskie w wielu odmianach.

Poza słodkimi owocami mamy dla Waszych ogrodów rozsady warzyw, takich jak ogórki, pomidory, pietruszka, sałata, cukinia, seler i wiele innych. To właśnie rozsady warzyw pomogą stworzyć wymarzony ogród w Mogilanach. W naszym centrum ogrodniczym dostępne są dodatkowo zioła, rozmaryn, pachnąca mięta i wiele innych smakowitych ziół w doniczkach odmieniających każdą polską kuchnię.

Narzędzia i akcesoria ogrodowe Mogilany – nawozy, środki ochrony roślin, ziemia, donice i nie tylko

Nasze centrum ogrodnicze poza sadzonkami, krzewami owocowymi oraz rozsadami warzyw oferuje różne akcesoria i narzędzia ogrodnicze. Do Państwa ogrodów mamy przygotowane doniczki ceramiczne, gliniane, plastikowe oraz drewniane skrzynki, kosze wiklinowe na kwiaty i wiele więcej. Pamiętajmy o naszych polskich pszczołach, dzięki którym nasze ogrody w Mogilanach pięknie zakwitają.

Do upiększenia ogrodu sprawdzą się dekoracje ogrodowe, takie jak domki dla ptaków, żabki do ogrodu i wiele innych rzeczy – dostępnych jest w naszym centrum ogrodniczym Dudek. Dla Państwa przygotowaliśmy również szereg akcesoriów do pielęgnacji ogrodu. Ponadto zaopatrzycie się u nas w ziemię, korę, kamienie dekoracyjne, agro włókninę oraz sztuczną trawę.

Dopełnieniem oferty wszystkich akcesoriów ogrodowych są środki do ochrony roślin, podpory oraz nawozy do: warzyw, pomidorów, trawy, drzew iglastych, truskawek i wielu innych. To wszystko z myślą o Państwa ogrodach w Mogilanach.

Przydatnym elementem w pracach ogrodowych są narzędzia, których u nas nie brakuje. Znajdą Państwo m.in.: grabie, grabki, łopaty, widły, nożyce, sekatory, miotły, szczotki, węże ogrodowe, siekiery, piły, motyki, konewki, rękawice, zraszacze i wiele innych przydatnych narzędzi.

Przepiękne kwiaty do ogrodu i do domu w Mogilanach

Mają Państwo wizję własnego wymarzonego ogrodu w Mogilanach? Nasz centrum ogrodniczy jest szeroki wybór pięknych kwiatów oraz krzewów ozdobnych idealnie pasujących do naszych polskich ogrodów.

Nasze centrum ogrodowe posiada piękne odmiany róż zdobiących balkony, ogrody, a również sprawdzających się jako prezent dla najbliższych. U nas dostępne są róże pnące, krzaczaste, okrywowe oraz rabatowe. Warto przyjść, zobaczyć i sprawić cudowną niespodziankę najbliższym osobom.

Przetwory, zaprawy – akcesoria do przetworów domowych

Zaprawy na zimę, a może na specjalną okazję? W tym dziale mamy dla Państwa słoiki, słoiczki, dymiony, nakrętki, beczki, spinki oraz gumki. To wszystko znajdziecie w gospodarstwie Dudek.

Zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego małopolskiego centrum ogrodniczego w Marcyporębie tuż obok gminy Mogilany. Pomożemy i doradzimy w wyborze pięknych roślin, przydatnych akcesoriów i narzędzi ogrodowych, jak również dopasowanych dekoracji ogrodowych. To wszystko w jednym miejscu- naszym centrum ogrodniczym. Razem z Wami stworzymy wymarzony ogród, balkon, czy też dom.