Sadzonki drzewek, krzewów owocowych i rozsady warzyw w Marcyporębie obok Wadowic – oferta 2023

Nasze centrum ogrodnicze w Małopolsce to miejsce, w którym znajdą Państwo ogromny wybór sadzonek drzew i krzewów owocowych. Wiele dostępnych odmian i gatunków znajdziecie u nas w miejscowości Marcyporęba obok Wadowic. Proponujemy ponad 20 odmian sadzonek jabłoni oraz sadzonki gruszy i śliwki w kilkunastu odmianach.

Może zamiast drzew owocowych zaproponujemy Państwu krzewy owocowe? Tutaj oferujemy sadzonki maliny, borówki, żurawiny oraz jagody. Mamy również niecodzienne sadzonki, takie jak goja i cytryniec. Nasze centrum ogrodnicze to miejsce, w którym również znajdziesz drzewka brzoskwini, moreli, czereśni i szczepione orzechy włoskie wielu odmian.

Mamy dla Państwa również inne rozwiązania niż owoce, a dokładniej są nimi rozsady warzyw, takich jak pomidory, sałata, ogórki, pietruszka, seler, cukinia i wiele innych. Działając z naszym centrum ogrodniczym niedaleko Wadowic, stworzą Państwo wymarzony przydomowy ogródek. Do pełni szczęścia zaproponujemy pachnącą mięte, rozmaryn, zioła do ogródka oraz zioła rosnące w doniczkach odmieniające każdą kuchnię.

Narzędzia i akcesoria ogrodowe Wadowice – nawozy, środki ochrony roślin, ziemia, donice i wiele innych

Potrzebują Państwo akcesoriów i narzędzi ogrodniczych? W naszym gospodarstwie mamy wiele rozwiązań, takich jak doniczki ceramiczne, gliniane, plastikowe, ale również drewniane skrzynki oraz kosze wiklinowe na kwiaty. Pamiętajmy o pszczołach ogrodniczkach, o które powinniśmy zadać. To właśnie dzięki tym owadom, Państwa ogrody w Wadowicach rozkwitają.

Dekoracje ogrodowe – to kolejny dział centrum ogrodniczego Dudek. Przygotowaliśmy dla Państwa wiele dekoracji, takich jak m.in. piękne domki dla ptaków, czy też żabki do ogrodu. Zaproponujemy również szeroką ofertę akcesoriów ogrodowych do pielęgnacji ogrodu w Wadowicach. Oprócz wielu ozdób ogrodowych znajdą u nas Państwo doskonałą ziemię, korę, sztuczną trawę, agro włókninę, czy kamienie dekoracyjne.

Jako uzupełnienie oferty akcesoriów ogrodowych dla mieszkańców Wadowic przygotowaliśmy środki ochrony roślin, podpory do roślin oraz nawozy do m.in. warzyw, pomidorów, drzew iglastych, trawy, truskawek i wielu innych rodzajów przeznaczenia.

Dział z narzędziami ogrodowymi to w głównie: grabie, grabki, widły, łopaty, sekatory, nożyce, szczotki, miotły, siekiery, węże ogrodowe, piły, motyki, rękawice, zraszacze i wiele innych popularnych narzędzi ogrodniczych.

Przepiękne kwiaty do ogrodu i do domu w Wadowicach

Zastanawiają się Państwo, jakie kwiaty wybrać do swojego ogrodu w Wadowicach? Jeżeli nie zasadziliście jeszcze pięknych kwiatów, to zapraszamy to naszego centrum ogrodniczego Dudek w Marcyporębie. Czeka tam na Was wiele różnych kwiatów i krzewów ozdobnych idealnie pasujących do polskich ogrodów.

Co powiesz na róże? Mamy dla Ciebie piękne, pnące, krzaczaste rabatowe i okrywowe odmiany róży. Znakomicie wpasują się one w Państwa ogród, taras i balkon. Mamy również piękne kwiaty w doniczkach, które idealnie pasują na prezent dla babci, mamy, żony oraz wielu innych bliskich osób.

Przetwory, zaprawy – akcesoria do przetworów domowych

W naszym centrum ogrodniczych obok Wadowic zakupią Państwo niezbędne elementy do zapraw, takie jak: słoiczki, słoiki, dymiony, nakrętki, beczki, gumki, spinki.

Zapraszamy Państwa do naszego centrum ogrodniczego w Marcyporębie obok Wadowic. Pomożemy doradzić oraz wybrać odpowiednie rośliny, niezbędne akcesoria i narzędzia ogrodnicze oraz piękne dekoracje ogrodowe. Wszystko dostępne jest w naszym małopolskim centrum ogrodowym. Z nami stworzą Państwo piękny ogród oraz balkon.