Sadzonki drzewek, krzewów owocowych i rozsady warzyw w Marcyporębie obok Zatora – oferta 2023

Nasze centrum ogrodnicze znajdą Państwo w Małopolsce, a dokładniej w pięknej wsi Marcyporęba (w pobliżu Zatora). Mamy dla Państwa ogromny wybór sadzonek drzew i krzewów owocowych. Dostępnych jest wiele odmian i gatunków- spośród których z pewnością znajdziecie coś dla siebie. Proponujemy ponad 20 odmian sadzonek jabłoni, a także kilkanaście różnych odmian śliwy i gruszy.

Zamiast drzew owocowych pasowałoby jakieś mniejsze rozwiązanie? Może do swojego ogrodu w Zatorze wybiorą Państwo krzewy owocowe? Tutaj proponujemy sadzonki jagody, borówki, maliny oraz żurawiny. Mamy również inne rodzaje sadzonek, a co Państwo powiedzą na cytryniec lub goje? Nasze centrum ogrodnicze jest pełne różnych drzewek, jako dopełnienie mamy sadzonki brzoskwini, moreli, czereśni i wiele odmian szczepionego orzecha włoskiego.

Może teraz coś mniej słodkiego, ale równie smacznego? Polecamy rozsady warzyw- pomidorów, ogórków, pietruszki, sałaty, cukinie, selery i wielu innych. Dzięki temu wymarzony ogród nabierze pięknych kolorów i wyglądu. Znajdą Państwo w naszym centrum ogrodniczym coś dla odmienienia kuchni, a dokładniej miętę, rozmaryn, zioła, oraz zioła rosnące w doniczkach.

Narzędzia i akcesoria do ogrodu w Zatorze – nawozy, środki ochrony roślin, ziemia, donice i nie tylko

Znajdą u nas Państwo akcesoria i narzędzia ogrodnicze, niezbędne do prowadzenia własnego ogrodu. Nasze centrum ogrodnicze Dudek oferuje doniczki ceramiczne, gliniane, plastikowe, jak również drewniane skrzynki i kosze wiklinowe na kwiaty. Pamiętajmy o pszczołach ogrodniczkach, które pomagają w zapyleniu kwiatów w ogrodach w Zatorze.

Pamiętajmy o ozdobach, takich jak piękne domki dla ptaków, żabki do ogrodu oraz innych dekoracjach ogrodowych. Jeden z działów naszego centrum ogrodniczego oferuje wiele różnych akcesoriów do ogrodu- niezbędnych do jego pielęgnacji. Poza pięknymi ozdobami możemy polecić również korę, ziemię, kamienie dekoracyjne, sztuczną trawę czy agro włókninę.

Dla mieszkańców Zatora rozszerzono ofertę o akcesoria ogrodowe, takie jak: środki ochrony roślin, podpory do roślin oraz nawozy do warzyw, pomidorów, trawy, truskawek, drzew iglastych i wielu innych rodzajów.

W dziale narzędzi ogrodowych znajdą Państwo głównie grabie, grabki, widły, łopaty, sekatory, nożyce, miotły, węże ogrodowe, szczotki, siekiery, motyki, piły, rękawice, konewki, zraszacze, i wiele innych potrzebnych narzędzi ogrodowych.

Piękne i pachnące kwiaty do ogrodu oraz domu w Zatorze

Zapewniamy ogromny wybór kwiatów i krzewów ozdobnych do naszych, polskich ogrodów. Państwa ogród już zaczął kwitnąć? Czy dalej zastanawiacie się jakie kwiaty wybrać? Zapraszamy do naszego centrum ogrodniczego.

Co powiesz na piękne czerwone róże? Centrum ogrodnicze Dudek w Marcyporębie przygotowało pnące, krzaczaste, okrywowe i rabatowe róże do ozdoby balkonu, ogrodu oraz tarasu. Mamy w ofercie piękne kwiaty w doniczkach, które można wykorzystać jako prezent dla mamy, babci i wielu innych bliskich osób. Warto wyszukać najpiękniejszych róż i podziękować w ten sposób najbliższym osobom.

Przetwory, zaprawy – akcesoria do przetworów domowych

Zachowanie świeżych owoców i warzyw na sezon zimowy zapewnią niezbędne elementy do zaprawy, takie jak dostępne u nas: słoiki, słoiczki, dymiony, beczki, nakrętki, gumki oraz spinki.

Zapraszamy do naszego centrum ogrodniczego w Małopolsce. Znajdujemy się w Marcyporębie obok Zatora. Nasza miła i doświadczona obsługa pomoże Państwu wybrać odpowiednie rośliny, niezbędne narzędzia i akcesoria ogrodnicze. Znajdą się również piękne dekorację dla Waszego ogrodu- wszystko to w naszym centrum ogrodowym! Niech Państwa ogród, dom i balkon nabiorą pięknych kolorów.