Gospodarstwo Dudek - jabłko, gruszka czy pietruszka

Gospodarstwo Dudek – jabłko, gruszka czy pietruszka

ul. Kalwaryjska 112,
34-114 Marcyporęba
woj. małopolskie

Pon-Pt: 7.00 – 18.00
Sob: 7.00 – 16.00
Nd, Święta: Zamknięte

GOSPODARSTWO – 33 879 27 78
SKLEP OGRODNICZY – 33 879 27 78
SPRZEDAŻ HURTOWA JABŁEK – 33 879 27 78

SPRZEDAŻ WYSYŁKOWA ORZECHA WŁOSKIEGO – 501 769 718

Sklep przy gospodarstwie w Marcyporębie ul. Kalwaryjska 112

CAŁY ROK:
Jabłka, gruszki, ziemniaki, warzywa

SEZONOWO:
Wiśnie, czereśnie, brzoskwinie, porzeczki, orzechy włoskie, maliny, truskawki, borówka amerykańska, owoce suszone, choinki w doniczce i cięte

WIOSNA:
Drzewka owocowe, krzewy owocowe, rozsady warzyw i kwiatów

JESIEŃ:
Drzewka owocowe, krzewy owocowe, chryzantema, bratki i inne

Centrum ogrodnicze w Marcyporębie / obok Brzeźnicy

Zapraszamy do naszego centrum ogrodniczego przy gospodarstwie w Marcyporębie, które jest prowadzone już przez trzecie pokolenie ogrodników i sadowników. U nas znajdziesz dosłownie wszystko, co będzie potrzebne do twojego ogrodu – odwiedź naszą wiatę wystawową, by zobaczyć przepiękne krzewy, drzewka, nawozy, a nawet kupić owoce, konewki i mnóstwo różnych artykułów.

Sadzonki drzewek, krzewów i rozsady warzyw

W naszym centrum ogrodniczym kupisz zarówno sukulenty, sadzonki lawendy, jak i wiele odmian i gatunków drzewek owocowych. Proponujemy sadzonki jabłoni odmian takich jak Topaz, Gala, gruszy w odmianie Faworytka, Amfora oraz sadzonki śliwy. Chcesz zasadzić krzewy owocowe? Polecamy sadzonki maliny, borówki, jagody, żurawiny, a także inne rodzaje sadzonek, takie jak goja i cytryniec.

W naszym centrum ogrodniczym znajdziesz także drzewka brzoskwini, moreli, czereśni i szczepione orzechy włoskie wielu odmian. Jeśli chcesz poznać wszystkie możliwości, zobacz „Sadzonki drzew i krzewów owocowych” lub odwiedź nasze gospodarstwo.

Polecamy także rozsady warzyw takich jak pomidory, ogórki, sałata, pietruszka, cukinia, seler i wielu innych, dzięki którym będzie można stworzyć wymarzony przydomowy ogródek. W naszym centrum ogrodniczym znajdziesz pachnąca miętę, rozmaryn, zioła i inne zioła rosnące w doniczkach, które odmienią każdą kuchnię.

Doniczki i akcesoria ogrodowe

W gospodarstwie Dudek-Sad czekają na ciebie także doniczki – ogromna oferta modeli ceramicznych i plastikowych sprawi, że każdy znajdzie coś dla siebie. Chcesz zadać o pszczoły ogrodniczki, które pomogą w zapyleniu kwiatów?

Obejrzyj piękne domki dla naszych małych przyjaciół, które doskonale wpiszą się w wygląd ogrodu. Oferujemy również szeroki wachlarz artykułów niezbędnych do pielęgnacji ogrodu, ozdób i wiele innych produktów, w tym nawet zrębki drewniane kory, kamień dekoracyjny czy grabie do liści. Być może nie szukasz sadzonek, a potrzebujesz naturalnych nawozów do warzyw, kwiatów, trawników?

Przyjedź do nas, by porozmawiać z naszą miłą obsługą, która chętnie doradzi i pomoże wybrać najlepsze rośliny, artykuły ogrodowe, nawozy i dekoracje – u nas wszystko czeka na ciebie w jednym miejscu. Niech twój ogród i balkon nabiorą pięknych kolorów!

Przepiękne kwiaty do ogrodu i do domu

Zasadziłeś już kwiaty w swoim ogrodzie, a może zastanawiasz się dopiero, co wybrać? W naszym centrum ogrodniczym Dudek-Sad w Marcyporębie znajdziesz duży wybór kwiatów i krzewów ozdobnych. Czeka m.in. cynia czyli jedna z najpiękniejszych roślin jednorocznych uprawianych na rabatach, fiołek afrykański kwitnący przez cały rok czy lewizje, czyli długowieczne rośliny z charakterystycznym bulwiastym korzeniem.

Kochasz róże? W centrum ogrodniczym czekają piękne, pnące, krzaczaste, okrywowe i rabatowe róże, które ozdobią balkon, taras i ogród. W naszej ofercie pojawiają się często piękne kwiaty w doniczkach, które są idealne na prezent dla mamy, babci i innej bliskiej osoby – warto poszukać i zrobić bliskiej osobie miły prezent.